Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2567812
10338
417
24000
Udvary Pál (1900-1987): Kikötő (Balatonpart?). Olaj, vászon, javított. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fa keretben. 50x70 cm 2447932
10339
417
Ujváry Lajos (1925-2006): Női portré, 1965. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 34x25,5 cm 2539736
10340
417
Ujváry Lajos (1925-2006): Tehenes szekér, 1961. Olaj, vászon, jelzett. Vakkeret nélkül, kissé sérült, 46x58 cm 2607564
10341
417
Ujváry Lajos (1925-2006): Műteremben. Szén, papír, jelzett. 47,5x41,5 cm 2539733
10342
417
Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, közepén hajtásnyommal, 53,5x43 cm 2625466
10343
417
50000
V. Tóth Gábor (1966-): Vitorlások a Tihanyi Apátság felől. Olaj, farost, jelzett, 40x60cm (Zsűri száma: 141107/06) Dekoratív ezüst színű keretben. 2627556
10344
417
Vadász Miklós (1884-1927): gróf Károlyi Mihály. Cinkográfia, papír, jelzett a metszeten, 30×22 cm 2628778
10345
417
Varga Mátyás (1910-2002): Dayka / Dajka Margit 1969. Fa dúc. Jelzett. 35x50cm 2628776
10346
417
Varga Mátyás (1910-2002): A debreceni református nagytemplom 1977. Jelzett. Linó dúc. 35x50cm 2480328
10347
417
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vázlat a Robonbánhoz. Ceruza, papír, jelzett. 22,5x13,5 cm 2622799
10348
417
60000
Vasarely Victor (1908-1997): Vega 5. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/110). Az 1985-ben a Helikon Kiadónál megjelent mappából. 34×35 cm 2625594
10349
417
40000
Victor Vasarely (1908-1997): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzett, keretben, 23,5x23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft