Legány Zoltán (1911-1993): Neszebár, Bulgária, 1970. Akvarell, filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 18,5×26 cm / waterolour and felt pen on paper, signed, mounted on cardboard
Legány Zoltán (1911-1993): Konstancas (Constanta), a régi Tomis főtere, 1971. Akvarell, filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24×33 cm / waterolour and felt pen on paper, signed, mounted on cardboard
Legéndy József (1927-2007): 3 db építkezéseket ábrázoló rajz. Tus, toll vagy ceruza, papír. Jelzett. Egyik lap szélén tollas firkával, másik szélén paszpartuzás nyomaival, mindegyik lap kissé foltos. 21x29,5 és 24x31 cm közötti méretekben.