Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2601217
10302
417
22000
Schneuer, David (1905-1988): Müncheni éjszakai élet a 20-as években. Hidegtű, papír, jelzett. 25x20 cm. Üvegezett fakeretben. / Schneuer, David (1905-1988): Night life in Munich in the Roaring Twenties. Drypoint on paper, signed. 25x20 cm. Framed. 2325654
10303
417
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Arcok. Vegyes technika, kollázs, vászonra kasírozva, jelzett a hátoldalán. Sérült. 31x50 cm 2626872
10304
417
14000
Simonyi Emő (1943-): Álom zöldben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (27/40). 58x42 cm 2445656
10305
417
4400
Smola István (?-?): Telihold, olaj, karton, jelzett, fa keretben, 21x28cm, 2445650
10306
417
4400
Smola István (?-?): Tájkép, olaj, karton, jelzett, fa keretben, 21x27cm 2627588
10307
417
26000
Somogyi István (1930-1998): arany tó. Olaj, vászon, jelzett, kis sérüléssel 50x70 cm 2630093
10308
417
Stark Anna (1922-2000): Útszéli kereszt. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán nővére, Stark Júlia igazolásával, 29,5×12,5 cm 2629791
10309
417
34000
Sugár Gábor (1976-): Madár. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm 2543572
10310
417
28000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Menekülők. Linómetszet, papír, jelzett , paszpartuban, keret nélkül, 42×62 cm 2623597
10311
417
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia, gondolák. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 21×33 cm 2501767
10312
417
Sz. Kovács Géza: Férfi portré 2012. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 41x29cm 2626558
10313
417
26000
Szabados János (1937-)l: Kereszt. Olaj, falemez, kopott keretben, 40x36cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft