Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2478339
10241
417
17000
Nagy Pál (1934-): Hajótöröttek. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 30,5×25,5 cm / Screenprint on paper, signed. EA. artist's proof. 2631600
10242
417
Emmanuel Navarra (1933-): Je vous plais? Computer print, papír, jelzett, számozott (91/120), 16x16 cm 2627266
10243
417
Németh Balthy Terézia (1945- ): Kék cseresznyék. 1995. akvarell, papír, üvegezett fakeretben, jelzett: TNB 1995. 11X16 cm 2626987
10244
417
9500
Németh György (1888-1962): Tanya. Olaj, fa, jelzett. Keretben, máz repedésekkel. 12x17 cm 2626988
10245
417
9500
Németh György (1888-1962): Tanya. Olaj, fa, jelzett. Keretben, máz repedésekkel. 12x17 cm 2603992
10246
417
14000
Németh János (1936-): Kompozíció narancsban. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 21x21 cm 2569984
10247
417
14000
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 9x27 cm 2549793
10248
417
13000
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40). 14x17 cm 2629782
10249
417
Németi Judit (1954-): Szigetközi fűzfák, 1989. Litográfia, papír, jelzett, számozott (45/50). Lap kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 48,5×32 cm 2625803
10250
417
Novák Lajos (1927-1989): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 29x39 cm 2625802
10251
417
Novák Lajos (1927-1989): Ökrösszekér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 15x15 cm 2623599
10252
417
Nyári Lóránt (1928-1982): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 28,5×19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft