Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2585617
10350
417
5500
Vassy Erzsébet (1952-): Nagyvárad - Asztória szálló és a Színház 2002. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×28 cm 2626411
10351
417
Vaszary János (1867-1939): Hölgy sziluett akt. Ofszet, papír, 30x42 cm 2626417
10352
417
Vaszary János (1867-1939): Hölgy sziluett akt. Ofszet, papír, 30x42 cm Szélén kis sérüléssel 2626386
10353
417
Vecsési Sándor (1930-2015): Házak. Vegyes technika, papír. Jelzett. Fa keretben. 30x42 cm 2601487
10354
417
Venczel Árpád (?-): Csendélet. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 46x30 cm. 2624071
10355
417
15000
Veres Péter (1943-2004): Sétáló. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 25×38,5 cm. 2624068
10356
417
15000
Veres Péter (1943-2004): Társaság. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×36 cm. 2627598
10357
417
Vertán Erzsébet ( - ): Fenyőerdő 1965. Pasztell, papír. Hátoldalán jelzett, 60x45cm 2625215
10358
417
Villányi Ferenc (?-?): Szarvasok (1942). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 17,5x23 cm 2506994
10359
417
Vincze Lajos (1914-2002): Kodály Zoltán. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm 2507000
10360
417
Vincze Lajos (1914-2002): Dózsa László Tus, papír, jelzés nélkül, 18×13 cm 2625767
10361
417
Vincze László (1934-2020): Vízparti táj (Duna?), 1968. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft