Horváth Iván (1935-): Vízpart (Orfű), 1972. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, jobb felső sarka papírra kasírozva, 25x36,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Horváth Iván (1935-): Óriások között, 2001. Monotípia, karton, jelzett, 30x30 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Jobbágyi Gaiger Miklós (1892-1959): Női aktok. Tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, paszpartu alján feliratozott, 20×27,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.