5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Horváth Iván (1935-): Vízpart (Orfű), 1972. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, jobb felső sarka papírra kasírozva, 25x36,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.