Festmények és grafikák

Tételek száma: 379

Győre Fanni (?-): Nyugalmi kísérlet. Repesztés, rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Lap alján törésnyommal. 14,5×14,5 cm
10121.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Győre György (működött a 20. sz. első felében/közepén?): Női portré. Ceruza, papír, jelzett, kissé sérült, 51×39,5 cm
10122.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Győrffy Sándor (1951-): Soft and hard forms, 1996. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 41x59,5 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 50. oldal. / screenprint on paper, signed, artists proof
10123.

Győrffy Sándor (1951-): Soft and hard forms, 1996. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 41x59,5 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 50. oldal. / screenprint on paper, signed, artist's proof

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Győrffy Sándor (1951-): Barokk duplakanyar, 1999. Szitanyomat, zománcfesték, papír, jelzett a hátoldalán. 41x59,5 cm.
10124.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
10125.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Hajtun Klára (1924-1997): Telihold. Fametszet, papír, jelzett, 20x20 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10126.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Halász-Hradil Elemér (1873-1948), 2 db mű: Nő és férfi portréja. Olaj, vászon. Férfi portré jelezve jobbra lent, női portré jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 74x60 cm
10127.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/30), 42x25,5 cm
10128.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Harmann Béla (?-?): Kosok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
10129.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Nicholas Ház, Ház Miklós (1883-1953): Lázálom (Fever Dream). Nyomat, papír, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott, 25×19,5 cm
10130.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Hénel Gusztáv (1887-1966): Hegyvidék. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán kocsi tanulmány. 19×28,5 cm
10131.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Hercsuth Ferenc (1942-): Gesztusok (cím nélkül), 1972. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva. Paszpartuban. 11×13,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 24,5×41 cm
10132.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft