Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2596921
11225
414
Zsolnay birkózó medvék kézzel festett jelzés nélkül 30 cm 2596919
11226
414
24000
Zsolnay szalonnázó paraszt figura kézzel festett jelzett hibátlan 36cm 2585771
11227
414
30000
Zsolnay hat személyes teáskészlet. Matricás,
jelzett, hibátlan, eredeti dobozában 2593247
11228
414
Zsolnay porcelán modern váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, mázhibákkal, m: 15 cm 2595374
11229
414
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2596364
11230
414
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2596356
11231
414
Zsolnay levendulamintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13 cm 2593813
11232
414
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, az alján elhalványult jelzéssel, 15×13,5 cm 2593875
11233
414
Zsolnay botfaragó porcelán fiúcska, fehér mázas, jelzett, (tervezte: Sinkó András), egészen apró mázhibával, 14,5x11,5x10,5 cm 2590124
11234
414
Zsolnay karikázó kisfiú a kutyával, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Sinkó), h: 19 cm, m:18 cm 2593885
11235
414
Zsolnay porcelán kisfiú tyúkocskával, fehér mázas, jelzett, (tervezte: Sinkó András), apró mázhibákkal, 14×16 cm 2593836
11236
414
Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, (tervező:Sinkó András), hibátlan, m:11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft