Porcelán

Tételek száma: 301

Waldstein tálka. Kézzel fetsett, jelzett kis kopással. 18 cm
11321.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Drezdai porcelán süteményes tányér, 6db, matricás ,,fiatal fiúk játszanak jelenettel, jelzett, kopott, d:17cm
11322.

Drezdai porcelán süteményes tányér, 6db, matricás ,,fiatal fiúk játszanak" jelenettel, jelzett, kopott, d:17cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
4db jelzetlen porcelán állatfigura (kutya, cica, elefánt, kacsa) kopásnyomokkal, m:7-13cm
11323.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Komacsésze, irizáló réteggel festett porcelán, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:7cm, d:11cm
11324.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Retró 6 személyes kupicás készlet, fajansz, különféle színű kupicák m:4cm, fém tartóban 29,5x7x16cm, jelzés nélkül, kopásnyomokkal.
11325.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vegyes porcelán tétel, Aquincum, Hollóháza, Herendi, iparművészeti kerámia, (Akt, madár, róka, mini váza stb.) Vegyes méretben, kopásnyomokkal.
11326.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jelzetlen mérőkanna, repedt, jelzetlen beteg itató, Zyolnay patikaedény, apró lepattanásokkal, vegyes méretben.
11327.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Amphora jelzésű porcelán váza, kopásnyomokkal, m:19cm
11328.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1939 Német Birodalmi jelzéssel / Epiag, Elbogen só bors tartó, porcelán, kopott, jelzett, 11x5,5cm
11329.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Luneville francia fajansz tányér, 2db, jelzett, kopásnyomokkal, d:24cm
11330.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Német steinzeug, ónfedeles sörös korsó, jelzett, kopott, m:27cm
11331.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Boch Fréres Keramis mokkás csésze, matricás fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel m:6cm
11332.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft