Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2586215
11321
414
Waldstein tálka. Kézzel fetsett, jelzett kis kopással. 18 cm 2587658
11322
414
Drezdai porcelán süteményes tányér, 6db, matricás ,,fiatal fiúk játszanak" jelenettel, jelzett, kopott, d:17cm 2586982
11323
414
4db jelzetlen porcelán állatfigura (kutya, cica, elefánt, kacsa) kopásnyomokkal, m:7-13cm 2586818
11324
414
Komacsésze, irizáló réteggel festett porcelán, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:7cm, d:11cm 2586777
11325
414
Retró 6 személyes kupicás készlet, fajansz, különféle színű kupicák m:4cm, fém tartóban 29,5x7x16cm, jelzés nélkül, kopásnyomokkal. 2586439
11326
414
Vegyes porcelán tétel, Aquincum, Hollóháza, Herendi, iparművészeti kerámia, (Akt, madár, róka, mini váza stb.) Vegyes méretben, kopásnyomokkal. 2586458
11327
414
Jelzetlen mérőkanna, repedt, jelzetlen beteg itató, Zyolnay patikaedény, apró lepattanásokkal, vegyes méretben. 2586003
11328
414
Amphora jelzésű porcelán váza, kopásnyomokkal, m:19cm 2585594
11329
414
1939 Német Birodalmi jelzéssel / Epiag, Elbogen só bors tartó, porcelán, kopott, jelzett, 11x5,5cm 2592531
11330
414
Luneville francia fajansz tányér, 2db, jelzett, kopásnyomokkal, d:24cm 2592528
11331
414
Német steinzeug, ónfedeles sörös korsó, jelzett, kopott, m:27cm 2592525
11332
414
Boch Fréres Keramis mokkás csésze, matricás fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel m:6cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft