Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2541580
11417
414
Hutschenreuter téli mintás tál. Falra akasztható Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan. d: 20 cm 2541581
11418
414
Hutschenreuter téli mintás tál. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan. d: 20 cm 2541582
11419
414
Fürstenberg téli mintás tál. Falra akasztható. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan. d: 25 cm 2592599
11420
414
Meisseni bonbonniere kézzel festett jelzett hibátlan d: 8cm 2592592
11421
414
Kínai porcelán fonott teás edény. Matricás, jelzett, hibátlan. 12 cm 2592576
11422
414
Wien Hofreitschule - bécsi lovaglóiskola porcelánfigura cca 1900 m: 8 cm 2585484
11423
414
Porcelán mozsár, matricás csata jelenettel, jelzés nélkül, sérült, törő nélkül, m:13cm 2585480
11424
414
Ír porcelán váza, jelzett, kopott, 10 cm 2585472
11425
414
Régi hamutál, matricás fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, 10x10cm 2585471
11426
414
Régi tejkiöntő, matricás fajansz, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, m:10cm 2585325
11427
414
Csontos tálka, matricás porcelán, jelzett, M&Z Austria, kopott, 19x10cm 2589394
11428
414
Kérem a csontokat, matricás porcelán csontos tálka, kutya motívummal, jelzés nélkül, kopott, 16x10cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft