Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2505737
11405
414
Kis porcelán tétel: Herendi Tertia virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, 13,5x9,5 cm + 2 db Zsolnay mini kiöntő, matricásak, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, m: 3,5 cm 2588328
11406
414
Rosenthal porcelán kisborjú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 20×15 cm 2588329
11407
414
Rosenthal porcelán mokkás csésze és virágos tálka, 2 db, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7 és 10 cm 2593640
11408
414
Kézzel festett porcelán tál d : 23 cm jelzés nélkül 2596405
11409
414
Wedgwood porcelán teáskanna, máz alatti festéssel, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23 cm 2597000
11410
414
Epiag porcelán tál mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 2595370
11411
414
Royal Dux táncosnő, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 27 cm 2596166
11412
414
Kék-fehér német porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással, 26×12,5 cm 2541531
11413
414
2 db Hutschenreuter kínáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 28 cm 2541573
11414
414
2 db Royal Bavaria Kochel am See, Miltenberg fali tányérok. Matricás, jelzett, hibátlan.d: 19 cm 2541576
11415
414
Royal Copenhagen karácsony 1980, dísztányér, Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan.d: 18, cm 2541579
11416
414
Hutschenreuter téli mintás tál. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan. d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft