Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2496080
11381
414
Alföldi kávés csészék aljjal (8 db) Matricás porcelán, jelzett, apró kopások, csorbák. 2557743
11382
414
Bavaria 8db reggeliző készlet, gránit mintás porcelán, matricás virág díszekkel, jelzett, kopásnyomokkal. összesen 24 darabból áll. 2540773
11383
414
Edelstein jelzett tejkiöntő, porcelán, kopott, csorba, m:10cm 2553704
11384
414
Schaubach német porcelán, selyemfényű mázzal, medvemama bocsával, kopott, jelzett, m:14cm 2553708
11385
414
Medvebocsok birkóznak, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, kopott, apró lepattanás, jelzett, m:12cm 2552493
11386
414
MZ 7db lapos, 1 db mély tányér, szószos tál, levesestál, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. 2552498
11387
414
Lindner porcelánváza, Mannheim látképével, jelzett, kopott, m:11cm 2552499
11388
414
Wallendorf sárkányos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm 2557667
11389
414
2 db japán porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 15 cm 2566721
11390
414
2 db angol bögre, koronázási emlék, jelzett, kopásnyomokkal. m: 8-11,5cm 2566682
11391
414
Francia kínálótál, jelzett, kopásnyomokkal, d:30cm 2532742
11392
414
Sylvac angol porcelán kutya, jelzett, kopott, m: 28cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft