Kék-fehér német porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, l... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Kek-feher-nemet-porcelan-tal-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-lepattanassal-26C39712-5~II2596166
2596166
11412
414
Leírás: Kék-fehér német porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással, 26×12,5 cm
: nagy_andras