Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2585962
11177
414
Herendi madarak fán. Kézzel festett. jelzett, virágon apró lepattanással m: 11 cm 2585959
11178
414
Herendi pipázó kacsa / lúd. Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 10 cm 2585958
11179
414
Herendi madár pár. Kézzel festett. jelzett, lepattanással 8 cm 2585957
11180
414
Herendi ló figura, fehér mázas. jelzett, hibátlan, 19 cm 2585945
11181
414
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x9 cm. 2585946
11182
414
15000
Herendi Viktória mintás 6 db tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:12 cm. 2585947
11183
414
5 db Herendi Viktória mintás tálkák, hamutálak. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok, 10 cm-ig 2585943
11184
414
28000
Herendi Eton mintás nagy méretú fali dísz tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 34 cm. 2585942
11185
414
Herendi Viktória mintás mély tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26 cm. 2585940
11186
414
14000
Herendi Viktória mintás lámpa, bura nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27 cm. 2585939
11187
414
Herendi kaktusz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 6 cm. 2586216
11188
414
Herendi Viktória váza kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft