Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2592422
11165
414
Herendi Tertia Bouillon csésze, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, rózsán apró lepattanások, m:10 2592474
11166
414
Herendi Rotschild mintás kaspó kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett, m:14 cm, d:20 cm 2585938
11167
414
26000
Herendi Indiai kosár mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 28,5 cm. 2585605
11168
414
Herendi Rothschild váza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, m:15cm 2586691
11169
414
Herendi Apponyi mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm 2586693
11170
414
Herendi Apponyi mintás leveles tálka. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 15×9 cm. 2586038
11171
414
Herendi vadkacsa pár, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 11x8x7 cm 2586032
11172
414
Herendi halat fogó madár, Kézzel festett. jelzett, sérült, hináyos. m: 12 cm 2586025
11173
414
Herendi Viktória mintás kínáló. Kézzel festett. jelzett, hibátlan d: 10 cm, m: 8 cm 2586018
11174
414
Herendi Viktória mintás lámpa, bura nélkül. Kézzel festett. jelzett, talpa sérült, hiányos. m: 28 cm 2585963
11175
414
Herendi Hüvelyk Matyi nagy méretű. Kézzel festett. jelzett, hibátlan m: 15 cm 2585964
11176
414
Herendi Hüvelyk Matyi kis méretű. Kézzel festett. jelzett, hibátlan m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft