Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2546026
11213
414
Herendi Eton mintás porcelán fonott kosárka, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, 9,5×7×3 cm 2546007
11214
414
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 4,5 cm 2421102
11215
414
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2549522
11216
414
24000
Herendi porcelán harmonikázó fiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm 2596922
11217
414
Herendi huszár fehér mázas jelzett hibátlan 24cm 2595474
11218
414
Herendi virág mintás levél formájú kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 24x21 cm 2595445
11219
414
2 db Herendi, kis tárgy: tálka + gyufatartó Kézzel festett, jelzett, hibátlanok m:6 cm d: 8 cm 2595443
11220
414
Herendi, Viktória mintás tálka + kaspó Kézzel festett, jelzett, kis kopással 12x8 cm, d: 10 cm 2595432
11221
414
Herendi Kitty-mintás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással a virágon. d: 17 cm 2596915
11222
414
Zsolnay virágmintás váza kézzel festett jelzett Bánfalvi Zsuzsanna hibátlan 27cm 2596909
11223
414
Zsolnay kaspó virágmintás kézzel festett jelzett máz repedésekkel d: 10 cm, m: 10 cm 2566923
11224
414
14000
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett (Kovács Pálné), hibátlan, m: 33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft