Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2497698
11201
414
Herendi kávé kiöntő, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, . m: 22cm 2497699
11202
414
Herendi kávé kiöntő, porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, . m: 25cm 2497460
11203
414
30000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2559813
11204
414
30000
Herendi háromágú gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:43cm 2532783
11205
414
Herendi hecsedli mintás váza, m: 14 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopásnyomokkal. 2532782
11206
414
Herendi hecsedli mintás váza, m: 20 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopásnyomokkal. 2566680
11207
414
Herendi II. osztályú, kínálótál, kézzel festett, kopásnyomokkal, 32x18cm 2522211
11208
414
Herendi Viktória mintás körmös mini váza, kézzel festett, jelzett, kopott, m:13cm 2522212
11209
414
Herendi Viktória mintás áttört porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2522225
11210
414
22000
Herendi Viktória madaras kínáló, kézzel festett, jelzett, kopott, restaurált, 34x13x14cm 2522214
11211
414
28000
Herendi porcelán harkály madár figura, fakopáncs, kézzel festett porcelán, jelzett, egészen apró kopásnyommal, m: 15 cm 2550738
11212
414
Herendi mézet cipelő maci (mackó, medve), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft