Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2585619
11249
414
Zsolnay virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 12 cm 2592736
11250
414
Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 8,5 cm 2592920
11251
414
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 15,5×8,5×12 cm 2592984
11252
414
Zsolnay 2db nyuszi figura, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:6-7 2592983
11253
414
Zsolnay porcelán boxer kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2592982
11254
414
Zsolnay porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm Sinkó István terv. 2589769
11255
414
Zsolnay pillangó mintás szív tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan,12 cm 2592980
11256
414
Zsolnay birkózó medvék, kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 31 cm 2592976
11257
414
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm 2589768
11258
414
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm 2590141
11259
414
14000
Zsolnay porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2590128
11260
414
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft