Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2590204
11153
414
Herendi Viktória mintás körmös váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m:10cm 2590203
11154
414
Herendi Viktória mintás hamutál, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d:16cm 2590202
11155
414
14000
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:9 cm, d:11cm 2589691
11156
414
Herendi tyúkot és kakast etető lány, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 14 cm 2590720
11157
414
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2590718
11158
414
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2590888
11159
414
Herendi mézet cipelő maci (mackó, medve), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 2591184
11160
414
Herendi János vitéz, kézzel festett, jelzett, sapka bojt ragasztott, m:22 cm Tervező: Maugsch Gyula 2591177
11161
414
Herendi porcelán puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm, Tervező: Nemes György 2591174
11162
414
Herendi Jókai mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:23 cm 2592425
11163
414
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:9,5cm 2592423
11164
414
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft