Porcelán Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2546813
11187
410
40000
Herendi Viktória mintás süteményes tál, 2db, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 31x24cm 2546820
11188
410
Herendi Viktória mintás süteményes tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 27x24 cm 2546750
11189
410
30000
Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 25cm 2546747
11190
410
30000
Herendi Viktória mintás, háncs nyomott lámpatest,kopásnyomokkal, jelzett. m: 25cm 2546769
11191
410
Herendi Viktória mintás négyágú gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. m: 22,5 cm 2550724
11192
410
Herendi Viktória mintás, "trombita" váza, hibátlan, jelzett. m: 22cm 2516394
11193
410
Herendi zöld virágmintás, kosaras nyomott mintás mokkás készlet, kézzel festett porcelán, 1 db alj hiányzik, 1 db aljon csorba, kopott, rózsán apró lepattanás. 2550723
11194
410
Herendi Viktória mintás, "trombita" váza, hibátlan, jelzett. m: 22cm 2337952
11195
410
Herendi Waldstein mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 28,5 cm. 2421102
11196
410
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2346588
11197
410
Herendi porcelán fehér mázas és biszkvit Beethoven büszt, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2458169
11198
410
Herendi Eton mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett,kopásnyomokkald: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft