Porcelán Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2498517
11519
409
Zsolnay 6 db süteményes tányér. Historizáló, virágos dekor, 1903 körüli, máz alatti kék jelzéssel. Kézzel festett fajansz. Kopott, korának megfelelő mázrepedésekkel. d: 20cm 2523943
11522
409
Antik Neu-Wien Biedermeier teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, halvány lila fonddal, masszába nyomott jelzéssel. Kopott. Bécs, 1828. csésze aljjal m: 10 cm, alj d: 15 cm 2523945
11523
409
38000
Antik Herendi Cubas mintás kaspó, kézzel festett porcelán, jelzett, erősen kopott, apró lepattanással, m: 8 cm, d: 14 cm 2523946
11524
409
Antik Altwien csokoládés csészealj, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 14 cm, XIX. század, kopásnyomokkal. 2523947
11525
409
Antik Tatai teás csésze aljjal, Imre felirattal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, XIX. század, csésze m: 7,5 cm, csésze alj d: 15 cm. 2523956
11526
409
90000
Antik Herendi Gödöllő mintás cukortartó fedővel, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 13 cm, d: 13,5 cm. XIX. század második fele. 2523968
11527
409
Antik Herendi Gödöllő mintás 2 db tojás tartó, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, m: 7,5 cm. XIX. század második fele. 2523972
11528
409
Antik kínai váza, kézzel festett porcelán, bronz foglalatban, foglalat lötyög, kopott, jelzés nélkül, m: 20 cm 2523970
11529
409
36000
Antik japán Satsuma jellegű váza, kézzel festett fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, m: 46 cm 2524758
11530
409
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, süteményes tányér. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 18,5 cm 2524755
11531
409
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, süteményes tányér. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 18,5 cm 2524754
11532
409
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, süteményes tányér. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft