Antik Altwien csokoládés csészealj, kézzel festett porcelán, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Antik-Altwien-csokolades-cseszealj-kezzel-festett-porcelan-jelzett-d-14-cm-XIX-szazad-k~II2523946
2523946
11524
409
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Antik Altwien csokoládés csészealj, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 14 cm, XIX. század, kopásnyomokkal.
: nagy_andras