Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 311

Wittek Zsolt (szerk.): Jegyzett magyar festőművészek almanachja. 1800-1914. Adattár. Szerk.: Wittek Zsolt. Debrecen, 2005, Orlikon, 319+8 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16736.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
33
16737.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ungarische Fotokunst 1959-1960. Szerk.: Vadas, Ernő. Bp., 1959, Corvina. Német, angol és francia nyelven. Többek közt Gink Károly, Angelo, Mácsai István, Vadas Ernő fotóival. Kicsit kopott gerincű félvászon kötésben, kiadói sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16738.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Weichinger Károly: Középületek. Kézirat. Változatlan utánnyomás. Bp, 1962, Tankönyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16739.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kincses Károly: A két Reismann. 2004, Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16740.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
El Kazovszkij. Bp., 2003, Műcsarnok. Színes és fekete-fehér képekkel, El Kazovszkij műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16741.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jung Zseni: A nő égi mása. Bp., 2003. Paniráma. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
16742.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db építész könyve: Vadász György: Architektúra. Vallomások. BP., 1999. KIjárat, kiadói kartonálásban +  Makovecz Imre: Tervek, épületek, írások 1989-2009 Szerk.: Gerle János. Bp., 2011 Serdián Kft. Kiadói papírkötés,
16743.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16744.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bánffy Miklós: Reggeltől estig. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16745.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Renzo Rossi: A középkori vár. A középkor világa. H.n. 2003, Balassa kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
16746.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16747.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft