Hommage a Nicolas Schöffer. Parisiens Hongrois Revue d'Art N. 21. Paris 1994/1. Szerk.: Joseph Kádár, Judith Nem. Paris, 1994, Parisiens Hongrois, 48 p. Francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Balogh Jolán: Az esztergomi Bakócz kápolna. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap, 139+1 p. 127-131 oldalak között 170 fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé dohos.
2 db könyv - D. Matuz Edit - Bordás Attila: Zolnay László (1916-1985) + Faragó Laura: Szülőföldem, zengő anyanyelvem. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1943, Dante. Ötödik kiadás. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, kissé foltos illusztrált papír védőborítóban.
[Salomon] Reinach: A művészet kis tükre. Fordította és részben átdolgozta Zádor Anna. Bp., 1943, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.