Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 311

16785.

Kikiáltási ár:
800 Ft
3 db román nyelvű képzőművészeti könyv: Viorica Guy Marica: Van Gogh. Bukarest, 1976, Editura Meridiane. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval, sérült karton tokban. + Picasso. Bukarest, 1974, Editura Meridiane. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, sérült karton tokban. + Utrillo. Bukarest, 1973, Editura Meridiane. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, sérült karton tokban.
16786.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Vákár Tibor: Székelyföld építészszemmel. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
16787.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bakó Zsuzsanna: A szépség festője. Lotz Károly, 1833 - 1904. Bp.,1994,Dunakönyv. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16788.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Erdélyi református templomok és tornyok. Tranysylvánia Képeskönyvek. Bp., 1989, Polygon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben
16789.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Oláh Mátyás László: Antik pop. - - festőművész munkái. hn., én., Széphalom Könyvműhely. Wehner Tibor és Mélyi József írásaival. Oláh Mátyás László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16790.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dercsényi Balázs-Hegyi Gábor-Marosi Ernő-Török József: Katolische Kirchen in Ungarn. (Katolikus templomok Magyarországon.) Bp., 1991, Hegyi és Társa Kiadó. Képanyaggal gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16791.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kőnig Frigyes: Harmonia perturbata. Megzavart összhang. Disrupted Harmony. Kandó Mihály fordítása. Bp, 2005, Semmelweis Kiadó. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Angol és magyar nyelven. Kiadói Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
16792.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cs. Tompos Erzsébet-Zádor Mihály-Sódor Alajos: Az építészet története. Középkor. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, névbejegyzéssel, ex libris-szel.
16793.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16794.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Galéria 13 Soroksár. 1997-2007. Soroksár, 2007., Galéria 13. Kiadói kartonált papírkötés.
16795.

Galéria '13 Soroksár. 1997-2007. Soroksár, 2007., Galéria '13. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rose-Marie Hagen - Rainer Hagen: Pieter Bruegel, the Elder. c. 1525-1569. Peasants, Fools and Demons. Köln, 1994., Taschen. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16796.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft