Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 311

Madarassy László: Barna János, a feszületfaragó. Horváth Jenő rajzaival. Palóc Könyvtár I. sz. Bp., 1934.,Szerzői kiadás,(Kir. M. Egyetemi Nyomda), 29+1 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
16688.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16689.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Óraismeret. Összeállította: Vályi Huba. KISOSZ Füzetek 90 hn.,én., Printself Kft,(Szövorg-ny.), 174 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, néhány tollas bejelöléssel.
16690.

Óraismeret. Összeállította: Vályi Huba. KISOSZ Füzetek '90 hn.,én., Printself Kft,(Szövorg-ny.), 174 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, néhány tollas bejelöléssel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Andrássy Kurta János: A magyar nép szobrászata. I. kötet. (Unicus! ) Dr. Kádár Zoltán előszavával. Bp. 1944, ABC, 68+6 p.+ LXXVI (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás! Kiadói kemény-kötés, kiadói foltos, kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban, a gerinc felső részén kis sérüléssel.
16691.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16692.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955). Bp., 1998, Magángyűjtők Galériája. Színes képekkel, Perlrott Csaba Vilmos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16693.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16694.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Címfényszedés betűmintakönyv. Szerk.: Vémi József. Bp., 1980., Athenaeum. Kiadói papírkötés.
16695.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
H. Kolba Judit-T. Németh Annamária: Ötvösművek. Bp., 1973, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16696.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16697.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Murádin Jenő: Nagy István. Bukarest, 1984. Kriterion. Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval
16698.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bak Imre 1993-1994. Új Képek. Szerk.: Simon Zsuzsa. H.n., 1994, k.n.. Színes képekkel, Bak Imre műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Angol és magyar nyelven. Földényi F. László tanulmányával. Kiadói papírkötés.
16699.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft