Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 311

Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Bp.,1997., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé kopott, foltos papírkötés, az elülső tábla belsején és az elülső szennylapon javítással, néhány foltos, hullámos lappal.
16712.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kokas Ignác. Szerk.: Bereczky Lóránd, Horváth György. Bp., (1997), Magyar Festészetért Alapítvány,(Art Box-ny.), 87 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, kissé kopott kartonált borítóval.   A festőművész, Kokas Ignác (1926-2009) által DEDIKÁLT példány. Valamint azonosítatlan ajándékozási sorokkal.
16713.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Koczogh Ákos: Kiss Roóz Ilona. Bp.,1986,Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Kiss Roóz Ilona (1920-2010) által dedikált, dátumozott példány.
16714.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX: században. Bp., 1990. Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben.  A szerző, Banner Zoltán (1932-) művészettörténész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.
16715.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Csáji Attila: Billenő idő. Bp., 2009., Püski. A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés.   A művész, Csáji Attila (1939-) Munkácsy Mihály-díjas festőművész, grafikus, fényművész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.
16716.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Bp.,1976,Corvina. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.  Ajándékozási sorokkal Gulácsy Andor (?-?) által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére.
16717.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
27
Szikora (Tamás) 65. Szerk.: Bizzer István. Gellér Katalin, Katona Szabó Erzsébet, Károlyi Zsigmond, Klimó Károly, Pasuth Krisztina, Sárvári Zita, Tolnai Ottó, és Várkonyi György tanulmányaival. Zsámbék, 2009., Dominion Consult Zrt. Szikora Tamás műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.  A művész, Szikora Tamás (1943-2012) Munkácsy Mihály-díjas festőművész, a magyar neokonstruktivizmus kiemelkedő alakja által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró és felesége részére DEDIKÁLT példány.
16718.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Wehner Tibor-Révész Emese: Paizs. Körmendi Galéria Budapest sorozat 12. köt. Bp, 2000, Körmendi Galéria, 178 p. Magyar és angol nyelven. Paizs László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.  A művész, Paizs László (1935-2009) Kossuth-díjas képzőművész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.
16719.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrált kiadvány. Kiadói papírkötésben, magyar, olasz, román és német nyelven, kissé sérült gerinccel, hátsó borító alján apró szakadással, 43x33 cm
16720.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Aranyérmek, ezüstkoszorúk, Művészkultusz és műpártolás Magyarországon a 19. században (A Magyar Nemzeti Galéria kiadványai 1995/1). Kiadói papírkötésben
16721.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Wehner Tibor: Bálint István. A művész által DEDIKÁLT példány. Soroksár, 2000., Galéria 13. Kiadói kartonált papírkötés.
16722.

Wehner Tibor: Bálint István. A művész által DEDIKÁLT példány. Soroksár, 2000., Galéria '13. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mezei Ottó: Papp Oszkár. Bp., 2003, Körmendi Galéria. 156 p. Reprodukciókkal, Papp Oszkár műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
16723.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft