Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 311

Raymond Cogniat: Chagall. Paris, 1968., Flammarion. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16797.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
László Ákos: Barangolás Csokonai városában. Debrecen, 2001, Griffes Grafikai Stúdió. Második kiadás. László Ákos egészoldalas grafikáival illusztrálva. Hat nyelvű bevezetővel. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (204./500) példány!
16798.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei. Magyarország művészeti emlékei I. köt. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel.
16799.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Tihanyi Bence, Bakos Ágnes: Országház - Stílus, harmónia, méltóság. Bp., 2006, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan védőfóliában.
16800.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Korniss Péter-Gy. Németh György: Utak. The road. Le strade. Korniss Péter fotói. Gy. Németh György szövegével. [Bp.], 1994.,IG Reklám. Gazdag képanyaggal. Magyar, angol, olasz nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
16801.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Németh Lajos: A XIX. század művészete. A historizmustól a szecesszióig. Bp., 1974, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban, jó állapotban.
16802.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nagy László: Magyarország Európában. (A honfoglalástól a közelmúltig.) Bp., 1993., Honffy. Kiadó papírkötés, volt könyvtári példány.
16803.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Varga, Vera: Glass and Radiance. Iridescent and Lustered Glasses from the Second Half of the Nineteenth Century to the 1910s in the Collection of the Museum of Applied Arts. Bp., 2000, Budapest Museum of Applied Arts. 172 p. Számos fotóval illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16804.

Varga, Vera: Glass and Radiance. Iridescent and Lustered Glasses from the Second Half of the Nineteenth Century to the 1910's in the Collection of the Museum of Applied Arts. Bp., 2000, Budapest Museum of Applied Arts. 172 p. Számos fotóval illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Fehér Géza: Török miniatúrák. A magyarországi hódoltság koráról. Bp., 1975, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Magyarországi miniatúrák. Szerk.: Dr. Veres Gáborné. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Egészoldalas, színes illusztrációkkal, ötnyelvű bevezetővel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott kiadói karton dísztokban.
16805.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Art of the Americas. From before Colombus to the presen day. New York, the Art Foundation. Kiadói félvászon kötés, gerincénél szakadásokkal.
16806.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16807.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Petényi Katalin: Barcsay Jenő. Bp., 1974. Corvina. Egészvászon kötés, papír védőborítóval.
16808.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft