Jirí Kolár: Kollázsok Jan és Meda Mladek gyűjteményéből. Collages in the collection of Jan and Meda Mladek. Ford.: Kelemen Anna, Zólyom Franciska. Bp., 1998, Kortárs Művészeti Múzeum-Ludwig Múzeum Budapest. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Szilárdfy Zoltán: Barokk szentképek Magyarországon. Bp., 1984, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
H. G. Wells : A művészetek fejlődése. Az irodalom, zene s képzőművészetek történetének áttekintése a legrégibb időktől napjainkig. Fordította Kiss Dezső. Százhét illusztrációval. Budapest, É.N., Genius Kiadás. Kiadói, aranyozott gerincű, félbőr kötésben,
Öntöttvas kályhák az Öntödei Múzeum gyűjteményéből. Szerk. és a borítót tervezte: dr. Lengyelné Kiss Katalin. Bp., 1999, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület, 18 t (fekete-fehér fotókkal illusztrált képeslapok). Kiadói papírmappában, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Pereházy Károly: Az európai kovácsoltvas-művesség története. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1984, Képzőművészeti Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben.
Denys Chevalier: Picasso kék és rózsaszín korszaka. Bp, 1981, Corvina. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.