Festmények és grafikák

Tételek száma: 719

Frans Masereel (1889-1972): Cipész. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16×11 cm
10447.

Kikiáltási ár:
800 Ft
10448.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Álló női hátakt, ülő női akt. Ceruza, papír,. egyik oldalon jelzett. Mindkét oldalon hagyatéki pecséttel. 34x21 cm
10449.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10
Petr P. Matysek (1885-?), cseh festő: Csendélet. Olaj, falemez. Jelezve balra lent (halványan). Hátoldalán címkén francia nyelven feliratozott. Proveniencia: Kieselbach Galéria és Aukciósház, 2. aukció, 28. tétel, 1997. Dekoratív fa keretben. 42x54 cm / Petr P. Matysek (1885-?), Czech painter: Still life. Oil on wood. Signed lower left. With description in French languague on a label on the reverse. Provenance: Kieselbach Gallery, 2nd auction, lot 28, 1997. Framed. 42x54 cm
10450.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
22
Báró Mednyánszky László (1852-1919): Gyár látképe. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 9,5x15,5 cm / László Mednyánszky, Ladislav Medňanský (1852-1919): Panorama of a factory. Pencil on paper. Signed lower right. Framed. 9,5x15,5 cm
10451.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Mermeze Nóra (1938-): Medaillonok. Olaj, farost. Hátoldalán jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 50×60 cm
10452.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
Mersits Piroska (1926-1988): Kisfiú portréja. Kréta, papír. Jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett, kissé kopott fa sérült keretben. 51x32 cm
10453.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Őszi táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 70x97 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL AZ IRODÁNKBAN! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
10454.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Mészáros József (1925 - 1979): Parasztudvar. Olaj, vászon. 34x48cm. Jelzett., sérült.
10455.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rune Mields (1935-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. 34x29 cm
10456.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Jildaz Migot (?-): Ablak a világra. Akril, papír. Jelzett. Plexiüvegezett fa keretben (kissé sérült plexivel). 50x40 cm
10457.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Miháltz Pál (1899-1988): Fények (Kert, Faluvége), 1941. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldali Nemzeti Szalon töredékes címkéjével. Feltehetően kiállítva: Uj Művészek Egyesülete kiállítása, Nemzeti Szalon, 1942. április 5.-19., 104. (Kert) v. 105. tétel (Faluvége címmel). Kartonra kasírozva. 70×53 cm
10458.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft