Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Álló női hátakt, ülő női akt. Ceruza, papír,. egyik oldalon jelzett. Mindkét oldalon hagyatéki pecséttel. 34x21 cm
Petr P. Matysek (1885-?), cseh festő: Csendélet. Olaj, falemez. Jelezve balra lent (halványan). Hátoldalán címkén francia nyelven feliratozott. Proveniencia: Kieselbach Galéria és Aukciósház, 2. aukció, 28. tétel, 1997. Dekoratív fa keretben. 42x54 cm / Petr P. Matysek (1885-?), Czech painter: Still life. Oil on wood. Signed lower left. With description in French languague on a label on the reverse. Provenance: Kieselbach Gallery, 2nd auction, lot 28, 1997. Framed. 42x54 cm
Báró Mednyánszky László (1852-1919): Gyár látképe. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 9,5x15,5 cm / László Mednyánszky, Ladislav Medňanský (1852-1919): Panorama of a factory. Pencil on paper. Signed lower right. Framed. 9,5x15,5 cm
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Őszi táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 70x97 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL AZ IRODÁNKBAN! / ONLY PERSONAL COLLECTION!