Kelemen Emil (1895-1975): Női akt, 1927. Tus, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, papír alján feliratozott, 20,5×27 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Kéméndy Jenő (1860 - 1925): Rokokó jelenet a kertben. Olaj, karton. Jelzett. 1890 körül. Hátoldalán MNG 1773/978-as számú bírálati címkéjével. Dekoratív, sérült, régi keretben. 35x45 cm
Kesztyűs Ferenc (1932-): Máshol teljesített. Tűzzománc, kerámia jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. Fa keretben, 28,5×28,5 cm
Kézdi-Kovács László (1864-1942): Régi templom az angliai Bonchurchben (Isle of wight), 1910 körül. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán Kézdi-Kovács László autográf feliratával. Proveniencia: Kézdi-Kovács László fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében, majd hagyatékában. 35x43 cm / László Kézdi Kovács (1864-1942): Old church in Bonchurch, England (Isle of wight), around 1910. Oil on canvas. Signed. With the painter's autograph description on the reverse. 35x43 cm