Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2543559
10567
409
90000
Schadl János (1892-1944): Szüremkedő fény. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 55×45 cm 2528418
10568
409
17000
Schéner Mihály (1923-2009): Halld az igazságot. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 24x20 cm 2325654
10569
409
2200
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Arcok. Vegyes technika, kollázs, vászonra kasírozva, jelzett a hátoldalán. Sérült. 31x50 cm 2399805
10570
409
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Portré. Olaj, vászon, jelzés nélkül. 50x20 cm 2415265
10571
409
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Csendélet. Olaj, karton, jelzés nélkül. 40x50 cm 2369126
10572
409
Simonyi Emő (1943-): Álom kékben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (27/40). 58x42 cm 2507605
10573
409
Smola István (?-?), működött 1910-15 körül Budapesten: Csendélet körtékkel és almákkal. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 32,5×48 cm 2539728
10574
409
Somlai Vilma (1938-2007): Zöld táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, 38×52 cm 2465603
10575
409
Somlai Vilma (1938-2007): Diófa. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a művész pecsétjével, paszpartuban, 33×40 cm 2382816
10576
409
14000
Somogyi István (1930-1998): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm 2494400
10577
409
38000
Somogyi Laura (1971-): "Textes Deleuze". Vegyes technika, fatábla, jelzett a hátoldalán. 44x31 cm 2534312
10578
409
Somorjai Kiss Tibor (1959-): Csendélet, 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 4/5. 15×24 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft