Porcelán Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2428717
11460
404
Azonosítatlan jelzéssel: Virágos lányka. biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, lepattanással a virágon 21 cm 2438138
11461
404
Bisquit porcelán anya gyermekeivel, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 18 cm 2406008
11462
404
Olde Alton Wane kék mintás porcelán tányér, levonóképes, jelzett, kis lepattanással, d: 20 cm 2491618
11463
404
Fajansz ló csikójával. Kézzel festett, jelzett, apró csorbák, mázrepedések, m: 16 cm. 2491768
11464
404
Dísztányér, Ferdinand Georg Waldmüller: Az öröm színei festménye nyomatával. Matrizás porcelán, jelzett, kopott, d: 20 cm 2491892
11465
404
Kavicson ülő nő, színesen festett prcelán, Jelzés nélkül, kopott, sérült, m: 31 cm 2491907
11466
404
3 db népi motívumos porcelán tányér, matricás, kopott, jelzett: Alföldi. d: 24 cm 2493169
11467
404
Szarvas vadászkutyákkal. Kézzel festett porcelán, jelzett: GDR. 1970 körül. Sérülésekkel. m: 21 cm 2493919
11468
404
Porcelán kutyapár, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 30x20 cm 2488060
11469
404
Telekibánya népi falitányér, 1920 körül, apró lepattanások, jelzett. d: 19,5 és 22 cm 2489652
11470
404
Herendi Mahatma Gandhi mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:18 cm 2489975
11471
404
Gombos László Torda Erdély porcelán csésze aljjal 2 db. Jelzett, hajszál repedt, kopott. h: 6 cm, d: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft