Porcelán Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2496819
11400
404
Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, baltán kis lepattanással, m: 16 cm 2416955
11401
404
Gránit porcelán pecsenyés tál, fehér mázas, jelzett, peremén javított, 36x25 cm 2491141
11402
404
Ens porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2429975
11403
404
3400
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2495546
11404
404
Royal Dux porcelán tigris, kézzel festett, jelzett, kis kopással, h: 18 cm 2497334
11405
404
8 db Meisseni porcelán süteményes tányérok, kis tányérok. Máz alatti kék festés, kétféle jelzéssel, sérült, kopott, mázrepedt. d: 19 cm 2497400
11406
404
Rosenthal matricás porcelán tálka, kopott, d: 17cm 2461605
11407
404
Meissner Limoges mini porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 4 cm 2497025
11408
404
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x7 cm 2497072
11409
404
Ens porcelán foxi kutya, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2496720
11410
404
Sarreguimines teás csésze, matricás fajansz, d: 16 cm, m: 8 cm. Kopott, jelzett. 2463270
11411
404
Royal Dux puttó kosárral, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft