Porcelán Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2497029
11279
404
Herendi 1942 lány békával, kézzel festett, jelzett hibátlan, m: 9 cm 2497042
11280
404
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm 2493904
11281
404
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm, h: 26 cm 2493901
11282
404
Herendi 1943 malacos lány, Vastaghné B.O. kézzel festett, jelzett restaurált, 13x9 cm 2493911
11283
404
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 33 cm 2493935
11284
404
Herendi porcelán harmonikázó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2493941
11285
404
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2493969
11286
404
14000
Herendi búcsúzkodó pásztorok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:21 cm 2495242
11287
404
Herendi baltás fiú, kézzel festett, benyomott jelzéssel, kis kopással, sérült, javított, m: 14 cm 2491156
11288
404
Herendi nagyméretű elefántos váza. Jelzett. Festetlen mázas porcelán. Sérült. m: 40 cm 2491172
11289
404
Herendi porcelán kislány babával, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 12,5 cm 2496552
11290
404
14000
Herendi pelikán, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft