Porcelán Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492533
11521
404
A művészet allegóriái, kézzel festett porcelán, jelzett, apróbb hibákkal. m: 14 cm 2492537
11522
404
Cseh Altwien bagoly figura, kézzel festett porcelán, jelzett, apró lepattanások. m: 8 cm 2492924
11523
404
Skót terrierek. Kézzel festett kerámia, jelzett, sérült, m: 11 cm 2493197
11524
404
Vegyes angol tányérkészlet, hiányos, klf. méretű és fajta, jelzett, apró kopásokkal lepattanásokkal. 2493408
11525
404
Ceh csónak alakú kínálótál, marticás porcelán, jelzett, kopott, h: 25 cm 2493428
11526
404
Tejes kancsó, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. m: 14 cm 2493432
11527
404
Cukortartó, matricás porcelán, kopott, sérült, jelzett. m: 11 cm 2493449
11528
404
Miskoczi-emlék, kézzel festett kerámia tányér, öblében, kocsonyában ülő béka. Hibátlan, d: 14 cm. ,,Pislog, mint a miskolci kocsonyában a béka" 2493622
11529
404
2 db fajansz kis tányér, apró kopásokkal, részben jelzett, d: 17 cm. 2493629
11530
404
1 db Dresda címeres bonbonnier, porcelán, 1 db címeres mokkás csésze pótolt aljjal, porcelán, jelzett, kopott. 2493633
11531
404
3 db vegyes porcelán (balatoni emlék, kerámia csiga , jelzett, kislány figura, jelzett) kopott. 2494014
11532
404
Bonbonnier matricás porcelán, jelzett. Kopott, d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft