Porcelán Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2444890
11509
404
Schlagenwaldi porcelán levesestál aljával, fedő nélkül. Jelzett, kopott. m: 18 cm 2318724
11510
404
Cukortartó doboz, csészével és csészealjjal, kézzel festett, cukortartó sérült, több helyen repedéssel 2318716
11511
404
Wernigerode porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2496876
11512
404
Német figurális porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, m: 5,5 cm 2497473
11513
404
Waechtersbach keménycserép ecetes korsó. Kék festéssel 19 cm 2491920
11514
404
Díszkaspó, kézzel festett és aranyozott porcelán, rózsamotívummal és fekete fonddal. jelzés nélkül, kopott, máz repedt. m: 17 cm, d: 17 cm 2495572
11515
404
Hollóházi porcelán sétáló lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24,5 cm 2491922
11516
404
Arabia Finland kerámia fali tányér, jelzett, kis kopásnyomokkal, 20x20 cm 2492069
11517
404
Kínai mártásos készlet matricás porcelán műanyag forgó tálcán. hibátlan, jelzés nélkül. d: 37 cm 2492376
11518
404
Reichenbach porcelán petróleumlámpa, búra nélkül, apró sérülésekkel. m: 27 cm 2492523
11519
404
Dísztányér, matricás porcelán. Jelzett. hibátlan d: 25 cm 2492528
11520
404
3 db porcelán figura, jelzett, sérült. m: 7 és 12 cm között. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft