Porcelán Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2495692
11484
404
Wallendorf porcelán kínálótál, kopott, jelzett, m: 8 cm 2495688
11485
404
Capodimonte áttört porcelán tányér, jelzett, kopott, d: 17 cm 2497402
11486
404
Anita Teich kézzel festett porcelán tálca, kopott, jelzett 32x19cm 2463547
11487
404
Japán pávás porcelán tálka, levonóképes, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 9 cm 2463161
11488
404
3800
Hölgy virágos ruhában, porcelán figura, részben kézzel festett, jelzés nélkül, m: 19,5 cm 2463167
11489
404
Sárga kétrétegű hutaüveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2463152
11490
404
2200
Metzler Orloff porcelán csibék, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 10 cm 2464949
11491
404
Hutschenreuter váza. Modern, többféle mázzal. Jelzett, hibátlan. 16,5 cm 2497002
11492
404
Szovjet korcsolyázó lány, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott. m: 28 cm 2497003
11493
404
Szovjet haját fésülő lány, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott. m: 16 cm 2496838
11494
404
Bavaria kézzel porcelán szószostál, jelzett, kopott, 20x14x9cm 2497591
11495
404
Hutschenreuter poutpurris doboz. Matricás, jelzett, hibátlan 8x8x9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft