Porcelán Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2496892
11472
404
Hat személyes porcelán mokkás készlet (kanna nélkül). Matricás, jelzett (különféle jelzéssel), kis kopással, csorbával. 2496882
11473
404
Victoria csehszlovák porcelán fűszertartó szett, 5 db-os. Matricás, irizáló réteggel, jelzett, kopottas, kis csorbával, m: 9 cm 2474326
11474
404
Altenkunstadt porcelán tányér Austriateller. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 26 cm 2490204
11475
404
5 db vegyes porcelán figura, kopott sérült, jelzett. 2491175
11476
404
6 darabos porcelán vegyes tétel. Sérült. (madár, tálka, bonbonniere stb.) Részben jelzett. 2491189
11477
404
Népi porcelán tányér, 2 db, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, d: 22 cm 2495871
11478
404
Tejes kancsó, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett m: 10 cm 2495861
11479
404
Szakés csészék, porcelán, dobozban, zodiákus festéssel, hibátlan, m: 3 cm, d: 5 cm 2495856
11480
404
Vegyes angol porcelán tétel. Jelzett, hibátlan. 2495852
11481
404
Metzler Orloff porcelán Piroska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2495820
11482
404
Tejes kancsó, kézzel festett porcelán, jelzett m: 15 cm 2495694
11483
404
Aich csehszlovák porcelán bonbonnier, matricás, jelzett, kopott. d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft