6 darabos porcelán vegyes tétel. Sérült. (madár, tálka, bonbonniere st... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/6-darabos-porcelan-vegyes-tetel-Serult-madar-talka-bonbonniere-stb-Reszben-jelzett~II2491175
2491175
11476
404
Leírás: 6 darabos porcelán vegyes tétel. Sérült. (madár, tálka, bonbonniere stb.) Részben jelzett.
: karap_norbert