Díszkaspó, kézzel festett és aranyozott porcelán, rózsamotívummal és f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Diszkaspo-kezzel-festett-es-aranyozott-porcelan-rozsamotivummal-es-fekete-fonddal-jelzes~II2491920
2491920
11514
404
Leírás: Díszkaspó, kézzel festett és aranyozott porcelán, rózsamotívummal és fekete fonddal. jelzés nélkül, kopott, máz repedt. m: 17 cm, d: 17 cm
: karap_norbert