Gombos László Torda Erdély porcelán csésze aljjal 2 db. Jelzett, hajsz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Gombos-Laszlo-Torda-Erdely-porcelan-csesze-aljjal-2-db-Jelzett-hajszal-repedt-kopott-h-6-~II2489975
2489975
11471
404
Leírás: Gombos László Torda Erdély porcelán csésze aljjal 2 db. Jelzett, hajszál repedt, kopott. h: 6 cm, d: 11 cm
: karap_norbert