Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492920
10024
404
Benes József (1938-2017): Transzplantáció I. Litográfia, papír, jelzett, 11/15 számozással. Lap alján apró foltokkal. 80x60 cm 2493684
10025
404
Bényi Árpád (1931-2006): Csendélet, 1966. Fametszet, papír, jelzett, fa keretben. 21,5x12 cm 2472449
10026
404
Berentz Péter (1972-): Szarvasok (cím nélkül). Dombornyomás, computer print, papír, 40,5×65 cm 2493993
10027
404
14000
Biczó András (1888-1957): Lovaskocsis társaság, 1929. Akvarell, papír, jelzett, feltekerve, lap szélén ragasztószalaggal, 50x82 cm 2417655
10028
404
22000
Biró Ferenc (1921-2001): Vár a Kárpátokban. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 69×54 cm / Ferenc, Biró (1921-2001): Castle in the Carpathians. Oil on wood fibre, signed, framed. 69×54 cm 2496272
10029
404
Bíró György (1900-1962): Hegyvidéki tó. Akvarell, karton, paszpartuban, 35,5×49,5 cm 2482921
10030
404
Bitó Ildikó (1966-): Ragyogás II., 2007. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XIX számozással. Plexiüvegezett fa keretben. 53×40 cm 2431415
10031
404
3200
Blahos Rudolf (1917-1986): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kopott, paszpartuban, 27×35 cm 2472577
10032
404
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Behatolás (cím nélkül), 1980-as évek. Ofszet, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. 21x39 cm 2492340
10033
404
Boldizsár István (1897-1984): Szélmalom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 2457029
10034
404
Bolmányi Ferenc (1904-1990): K"Utolsó Ítélet" 1970
Vegyestechnika, papír. 13x19cm, jelzett. Üvegezett fakeretben. 2457026
10035
404
13000
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Kompozíció
Szitanyomat, papír. 30x22cm, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft