Festmények és grafikák Tételek száma: 416
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2335042
10108
403
26000
Emőd Aurél (1897-1958): Hölgy portréja. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 23,5×31,5 cm / Watercolour on paper, signed, framed with glass 2437099
10109
403
26000
Emőd Aurél (1897-1958): Március 15. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 39,5×27,5 cm / Watercolour on paper, signed, framed with glass 2486697
10110
403
Erdélyi Tibor (1961-): Gesztusok. Olaj, farost. Jelzett. 20x19,5 cm. Üvegezett fa keretben. 2466588
10111
403
Fáber Gabriella (1903-1982): Kilátás a tengerre. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29,5×21 cm 2486418
10112
403
Farkas Rozália (?-?): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 14,5×20,5 cm 2283085
10113
403
Farkas Ádám (1944-): A költő hajója (variációk), 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (125/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 50,5×66 cm 2486407
10114
403
14000
Farkas Sarolta (1948-): Portré. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 70×50 cm 2482445
10115
403
15000
Fáy Dezső (1888-1954): Németh Antal (1903-1968) Nemzeti Színház igazgatójának, rendezőnek portréja. Olaj, falemez, jelzett a hátoldalán Fáy Dezső autográf ajándékozási soraival, fa keretben, 50×40 cm. Fáy Dezső és Németh Antal egy ideig egy Művészeti Szabadiskolát is működtettek közösen. 2486828
10116
403
Fehér Ilona (1913-1983): Nyár. Rézkarc, papír, jelzett, 24×19 cm 2480922
10117
403
Fényes Adolf (1867-1945): Alföldi táj. Litográfia, papír. Jelzett, Üvegezett keretben 36x23 cm 2444757
10118
403
Ferencsik Árpád (1969-): Erdőben. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott fa keretben, 50×70 cm 2483235
10119
403
Finta Edit (1945 - ): Shakespeare: Hamlet. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány. Üvegezett fa keretben. 34,5x23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft