Festmények és grafikák Tételek száma: 416
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2482913
10048
403
Bitó Ildikó (1966-): Ragyogás I., 2007. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XIX számozással. Plexiüvegezett fa keretben. 53×40 cm 2464152
10049
403
900
Blahos Rudolf (1917-1986): Estefelé. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, hullámos, 27×33 cm 2423122
10050
403
Blahos Rudolf (1917-1986): Budapest, Kossuth szobor. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5×46,5 cm 2476309
10051
403
Bojtor Károly (1933-1999): Alkony a Dunánál. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 60×70 cm 2435849
10052
403
Bokros László (1928-2017): Koratavasz. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. 25x34 cm 2459094
10053
403
Boldizsár István (1897-1984): Tanya.
Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 8x28 cm 2419826
10054
403
3400
Borbereki Kovács Zoltán (1907-1992): Tanulmány fejek. Golyóstoll, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5×20 cm 2483053
10055
403
30000
Borsándi Balázs 'Boci (?-): Pleasure. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39,5×29,5 cm 2453508
10056
403
Borsos Miklós (1906-1990): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. Lap széle szakadásokkal, foltos, 25×32 cm 2487129
10057
403
Borsos Miklós (1906-1990): Olvasó lány. Rézkarc, papír, jelzett 23x32 cm 2483038
10058
403
Borsos Miklós (1906-1990): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lapon apró foltokkal, 15×22 cm 2483014
10059
403
Borsos Miklós (1906-1990): Várakozás. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (87/100). Kissé foltos. Kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 19x29 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft