Kádár György (1912-2002): Kerti virágok. Színes linómetszet, dombornyomás, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lapszéli kisebb törésnyomokkal, 34x24 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció, 1972. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19x22 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition. Electrographic work on paper, signed, Paris, 72. EA artist's proof. 19x22 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Konstruktivista kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E. A. 1. számozással. Hátoldalán is jelzett és a művész pecsétjével, 18x30 cm