Festmények és grafikák Tételek száma: 416
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2473187
10230
403
Lóránt János Demeter (1938-):Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm 2470593
10231
403
15000
Lóránt János Demeter (1938-): Mátrai emlék. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 31x42 cm 2484229
10232
403
Lőrincz Vitus (1933): Lányka. Tűzzománc. Jelzett iparművészeti alkotás 20x15 cm Fa alapon 2462162
10233
403
46000
Lux Antal (1935-): Cseppek, 2007. Computer print, papír. Jelzett és datált (A. Lux '07). 29x29 cm. Kétoldalas tér-objekt. Kiállítva: Zágráb, 2007. Plexiüveg mögött. 2463042
10234
403
24000
Lux Antal (1935-): Terminus VIII. (augusztus), 1982. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '82). Művészpéldány e. a. jelzéssel. 37,5x26,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás, gyűjtői darab!/ Antal Lux (1935-): Terminus VIII. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '82), e.a. artist's proof. 37,5x26,5 cm. 2484074
10235
403
M.Tóth István (1922-2006): Ülő női akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, fa keretben, 27×19,5 cm 2484062
10236
403
M.Tóth István (1922-2006): Fekvő női akt. Lavírozott tus, szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26,5×37 cm 2440129
10237
403
11000
Magyar József (1936-): Női akt. Pasztell, karton. Jelzett. 31x22 cm 2480315
10238
403
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Sétálók. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, lapon apró foltokkal, 22×14,5 cm 2463944
10239
403
40000
Mándy Laura (1904-1993): Hegyvidéki táj. Olaj, karton jelzett. Keretben, 45x60 cm 2333800
10240
403
40000
Mányai József (1875-?): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Jelzett. Antik, kissé sérült fa keretben, 45×55 cm 2486950
10241
403
Markos Lajos (1917-1993): udvarlás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, üvegezett fa keretben. 33x43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft