Festmények és grafikák Tételek száma: 416
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2480839
10351
403
22000
Szkotniczky Péter (?-): Palermoi öbölben. Akvarell, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 59,5×45 cm 2463904
10352
403
Szontágh Tibor (1873-1930): Faluvége. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 17×35 cm 2481498
10353
403
Szőnyi István (1894-1960): Holdvilág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 18x24 cm 2484394
10354
403
Szőnyi István (1894-1960): Gyümölcsszedők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23,5×31 cm 2484714
10355
403
Szőnyi István (1894-1960): Csónakázók. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lapon apró foltokkal. 16,5×24 cm 2481496
10356
403
Szőnyi István (1894-1960): Porté. Rézkarc, papír, hagyatéki sorszámozott paszpartuval, üvegezett keretben. 10x14 cm 2476842
10357
403
Szőnyi Jenő (1902-?): 2 db rajz (Balatonfüredi sikátor, Külvárosi tél). Toll, papír, jelzett és datált (67), Sérült, 16x23 és 16x20 cm 2424863
10358
403
Szőnyi (Steidl) Jenő Gyerekportré. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keretben, 22×17 cm 2379484
10359
403
Szüle Péter (1886-1944): Édesanyja portréja, 1911. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 18,5×13,5 cm. 2470604
10360
403
17000
Szyksznian Wanda (1948-): Szerelem (erotikus grafika), 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 40/32. Üvegezett fa keretben, 47x62 cm 2457572
10361
403
T. Winkler Attila ( - ): Grafiti 1974.
Üveg, akril. Jelezve hátoldalon. 80x69cm
(CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL) 2347309
10362
403
Takács Klára (1947-): Sivatag, 1995. Vegyes technika, farost, jelzett. 80×60 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 34. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft