Festmények és grafikák Tételek száma: 416
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2481593
10363
403
Tamás Pál (1940-): Máglyára rakott karácsony. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. VI/XV. számozással. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 43x61 cm 2482124
10364
403
Tápai Antal (1902-1986): Anatómiai tanulmány. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 62×42 cm 2482117
10365
403
Tápai Antal (1902-1986): Lánya portréja. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, üvegezett fa keretben, 34,5×27 cm 2481648
10366
403
Tassy Béla (1942-): Békéscsaba, Békési úti szlovák házak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 29x40 cm 2455966
10367
403
Thuróczy Zoltán (1935-): Kutya (Vizsla). Ceruza, papír ,Jelzett, Üvegezett keretben. 14x21 cm 2455963
10368
403
Thuróczy Zoltán (1935-): Kutya (Vizsla). Ceruza, papír ,Jelzett, Üvegezett keretben. 14x21 cm 2455968
10369
403
Thuróczy Zoltán (1935-): Kutya (Vizsla). Ceruza, papír ,Jelzett, Üvegezett keretben. 14x21 cm 2441870
10370
403
50000
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm 2477654
10371
403
40000
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Aratás. Olaj, vászon, jelezve balra lent, dekoratív fa keretben. 42x62 cm 2478864
10372
403
Amerigo Tot (1909-1984): Aktok. Litográfia, papír. Jelzett, üvegezett keretben. 25x34 cm 2439003
10373
403
3800
Tóth Gyula (1891-1970): Paripa. Ceruza, papír, jelzett, 31x23 cm 2440626
10374
403
Túry Mária (1930-1992): Csendélet. Rézkarc, papír. Jelzett. Paszpartuban. 29×19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft